HZ. PEYGAMBERİ ANLAMA VE SÜNNETİNİ YAŞAMA ETKİNLİKLERİ İLE İLGİLİ MESAJIMIZ-2020

HZ. PEYGAMBERİ ANLAMA VE SÜNNETİNİ YAŞAMA ETKİNLİKLERİ İLE İLGİLİ MESAJIMIZ-2020

بسم الله الرحمن الرحيم

HZ. PEYGAMBERİ(sav) ANLAMA VE SÜNNETİNİ YAŞAMA-2020

Hamd, âlemlerin Rabbi, Rahman-Rahim ve Din Gününün Maliki olan Allah’adır. Salat ve selam, Efendimiz Hz. Muhammed’in(aleyhi salâtu vesselam), ehl-i beytinin, ashab-ı kiramın ve kıyamet gününe kadar O’nun yolunu takip edecek olan muvahhid Müslümanların üzerine olsun.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’i (aleyhi salâtu vesselam) anlama ve sünnetini yaşama adına yurdun farklı noktalarında Medya üzerinden etkinliklerin düzenleneceği kutlu bir mevsime girdik. Sonsuz kerem sahibi Rabbimiz; halkımızı, Peygamber sevdasıyla buluşturacak ve birleştirecek bu kutlu ve nurlu mevsime bizleri bir kez daha ulaştırdı.

Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak Hz. Peygamberi(aleyhi salâtu vesselam) Anlama ve Sünnetini Yaşama” adıyla düzenleyeceğimiz “Medya Mevlid Buluşmaları” etkinliklerine Bismillah diyerek başlıyoruz. Bu seneki temamız,  Örnek Aile Rehberi Hz. Muhammed (aleyhi salâtu vesselam) olacaktır.

Bizler istiyorduk ki yüzbinlerce Peygamber Sevdalısı ile meydanları tekbir ve salavatlarla dolduralım, takdiri ilahi ise bu sene halkımızla meydanlarda değil, evlerine konuk olup programlarımızı bu şekilde icra etme yönüyle tecelli etti. Her şart ve halde şanı yüce Mevla’mıza hamd ve senalar olsun. Hiç şüphesiz Rabbimizin takdiri bizim için en hayırlı olanıdır.

Peygamber Sevdalıları Vakfı olarak inanıyoruz ki Örnek Aile Rehberi Hazreti Muhammed’in (aleyhi salâtu vesselam) yolu insanları kurtuluşa götürecek tek yoldur. Biz de bu gerçeği Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama etkinliklerinde sunmaya çalışacağız.

Halkımızı; erkek-kadın, genç-yaşlı ve çocuk demeden O’nun sünnetine bağlı Peygamber Sevdalısı tüm kardeşlerimizi 14-20 Nisan tarihleri arasında saat 21.00’de Rehber TV ve (@psevdalilari) yayını üzerinden verilecek olan mevlidleri izlemeye bekliyoruz. 11.04.2020

PEYGAMBER SEVDALILARI VAKFI

Paylaş